WhatsApp
Yükleniyor...

SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

SEO

Bize En Çok Sorulan Sorular

  •    SEO Nedir, Nasıl Yapılır?

   SEO, web sitelerinin başta Google olmak üzere, tüm arama motorlarının sonuçlarında üst sıralarda yer alabilmesi için yapılan bir optimizasyon çalışmasıdır. Site içi SEO ile web siteleri kullanıcı deneyimi dahilinde geliştirilir. Site dışında ise popülerliğinin artırılması sağlanır. Böylelikle Google’ın güvenini kazanan siteler kendi anahtar kelimelerinde yükselmeye başlar.

  •    SEO Çalışması Ne Kazandırır?

   SEO Çalışması ile arama motorlarında, hedef anahtar kelimelerinizde üst sıralarda olabilir ve yüksek kitlelere erişebilirsiniz. SEO çalışmasına başladığınızda sitenizin itibarı kalıcı olarak yükselecek ve zaman içerisinde yeni müşterilere ulaşabileceksiniz.

  •    SEO Çalışması Ne Kadar Sürer?

   SEO çalışmasında başarıya ulaşmak ve kalıcılığı sağlayabilmek 3 ay ile 12 ay arasında değişen bir zamanı kapsamaktadır. Bu başarıyı etkileyen faktörlerin başında; sitenin geçmişi, rekabeti ve konusu gelmektedir. Etkileşimli bir çalışma içerisinde kademeli olarak sonuçlar hemen alınmaya başlar.

  •     SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?

   SEO fiyatlarımız; anahtar kelime ve rekabet durumuna göre değişmektedir. 3 aylık ve üzeri alımlarda, tüm kredi kartlarında geçerli 9 taksit imkânı ile sitemiz üzerinden ödeme yapabilir, anında paketinizi tanımlayabilirsiniz. Teklif almak için bizlere ulaşabilirsiniz.