WhatsApp
Yükleniyor...

İtibar Temizliği

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

İtibar Temizliği

Pazarlama ve marka stratejilerinde bilinen en büyük faktör, güven faktörüdür. Güvenin oluşması için bir şirketin yıllarca dürüst bir şekilde çalışması gerekmektedir. İnternet veya TV üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler genel olarak ilk önce araştırma yapmaktadır. Uzun yıllardır sektörde olan şirketlerin, markaları internet üzerinden kimliği belirsiz kişiler tarafından kirletilmektedir. Bu kirletilme sonucunda ise satışlarında ciddi olarak düşüş yaşamakla birlikte, marka değerlerinde düşüşe geçmektedir.


İtibar Temizliği Nedir?

Firmamız, internet üzerinde, video yorumu, sosyal medya yorumu, blog siteleri, forum siteleri başta olmak üzere her yerde yapılan yalan, yanlış ve kirletici yazıları itibar temizliği ile kaldırmaktadır. Kaldırma işleminde ilk olarak yazılı bir uyarı gönderiyoruz ve kişiye 3 gün süre veriyoruz. 3. günün sonunda kirletici, yanıltıcı yorumlar veya yazılar hala kaldırılmadıysa yasal hakkımızı kullanarak hukuki süreç başlatıyoruz. Kimliğine ulaşamadığımız, yöneticisi aktif olmayan fakat işlemde olan web sitelerini ise, SEO tekniği dediğimiz olayla Google'da en arka sıralara atarak görünmemesini sağlıyoruz. Daha sonrasında Google içeriği tamamen ön belleğinden silerek, tarihe karıştırmış oluyor.


İtibar Temizliğinden Herkes Faydalanabilir Mi?

 

Herkesin faydalanabileceği bu işlemde hakkında yapılan yalan bilgileri internet üzerinden uyarılarla kaldırabiliriz. Bir çok kadın, fotoğraflarının sosyal medyada kullanıldığından yakınmaktadır. Bu durumda bize başvurarak yasal işlemlerle fotoğraflarınızı ele geçiren kişilerin cezalandırılmasını sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinde her alanda bilgiye sahip olup, işlemleriniz başarıyla sonuçlandırılmaktadır.