WhatsApp
Yükleniyor...

Kurumsal Kimlik

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Kurumsal Kimlik

Firmalar, çeşitli görsel ögelerle, farklı kesimler tarafından tanınabilmek, belirli bir imaja sahip olmak ve markalaşabilmek için kurumsal kimliğe ihtiyaç duyarlar. Kurumsal kimlik, bir kurumun ne olduğunu, neler yaptığının anlaşılmasını sağlayan görsel kavramlar olarak tanımlanmaktadır. Bizler tüm sektörlerdeki özel ve kamu kuruluşları için web çalışmaları ve diğer görsel çalışmaları yaparak bu kurumların kısa sürede kurumsal kimliğe kavuşmasını sağlıyoruz.


Kurumsal Kimliğin Önemi

 

Firmalar, bulundukları sektörlerde markalarının fark edilebilir olabilmesi için kurumsallaşmaya çalışırlar. Bizler Türkiye geneline hizmet vermekte ve tüm sektörlere uygun çalışmalar yapmaktayız. Kurumsal kimliğin varlığı, kurumu doğru yansıtabilmek için önemlidir. Bulunulan sektörde ve hedef kitlede algı oluşturulmasını güçlendirir. Hedef kitle ile duygusal bağ oluşumunu kolaylaştırır. Rakipler ile rekabet etmeyi sağlar ve rekabette öne geçmeye yardımcı olur. Çalışanların kuruma olan bağlılığını artırır. Tüm bunlara sahip olabilmek için bizimle iletişime geçebilir ve firmanız için tüm kurumsal çalışmaların yapılmasını isteyebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Kavramı İçeriği

Kurumsal kimlik çalışmalarımızın tamamında, firma ile ilgili tüm öğeleri kullanmaya çalışıyoruz. Amacımız firmayı her ortamda öne çıkartabilmektir. Kurumsal kimlik kavramı içerik öğelerini oluştururken, firmanın ürettiği ürünler ve kullandığı tüm ögeler bu kavramın bir parçasıdır. Üretilen promosyon ürünler, kartvizitler, antetli kağıtlar, özel zarf ve dosyalar, reklam ürünlerini kurumsal kavram öğeleri olarak kullanıyoruz. Doğru çalışmalar yapıldığında, bu öğeler firmaların markalaşma ve kurumsallaşmasını hızlandıracaktır.